Menu

Styl

Sprawdź co wyróżnia torby ECOmonster

STYL

CO WYRÓŻNIA TORBY ECOMONSTER

1) Materiał - papier z którego powstaną torby aż w 75% pochodzi z recyklingu!

2) Różnorodność - założeniem ECOmonster jest danie Wam możliwości wyboru przy sklepowej kasie. Plastikowe "taśki", nudne grafiki, ogromne loga muszą odejść do lamusa! To Ty wybierasz torbę, grafikę, którą zabierzesz ze sobą do domu. Docelowo chcemy, żeby nasze torby, stojaki z co najmniej 3 różnymi projektami graficznymi toreb stanęły w sklepach całej Polski.

3) Projekty / serie produkcyjne – oryginalne grafiki gwarantują, że nie zostaniecie pominięci w odmęcie szarej codzienności. W każdy projekt wkładamy całe mnóstwo serca, tworząc staramy się oddać nasze podejście do życia. Serie produkcyjne / rotacja projektów - w przyszłości chcemy, żeby na stojakach ECOmonster co najmniej raz w miesiącu pojawiały się nowe torby, grafiki.

4) AdBlock - na torbach nie znajduję się ogromne logo producenta, sieci handlowej. Chcemy zerwać ze schematem chodzących reklam umieszczonych na plastikowych reklamówkach.

5) Zespół - młody zespół ludzi takich jak Ty = świeże pomysły = nowej projekty.

6) Pochodzenie – zaprojektowano, wyprodukowano w Polsce. To, że projkety powstają w Polsce jest bezdyskusyjne.To, że realizacja produkcji realizowana jest w Polsce nie musi być już takie oczywiste, z łatwością moglibyśmy znaleźć partnerów produkujących w krajach gdzie koszt wytworzenia jest znacznie niższy. Mamy jednak świadomość, że realizując produkcję w Polsce wspieramy polską gospodarkę.

  • Materiał
  • Różnorodność
  • Projekty
  • AdBlock
  • Zespół
  • Pochodzenie

Udostępnij